PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

MANICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny to tradycyjny zabieg pielęgnacyjny paznokci, który poprawia wygląd naturalnej płytki. Polega on na opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia  pilnikiem i usunięciu narośniętych na płytkę skórek za pomocą cążek lub frezarki. Na zakończenie nakładany jest kremochronny.

Czas zabiegu  – 45min

MANICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM

Manicure klasyczny jest tradycyjnym zabiegiem poświęconym pielęgnacji paznokci. Poprawia on wygląd naturalnej płytki. Polega na piłowaniu płytki, zamknięciu łusek paznokcia  za pomocą pilnika, i usunięciu skórek narośniętych na płytkę paznokcia za pomocą frezarki lub cążek. Zabieg zakończony zostaje pomalowaniem paznokci lakierem z bogatej gamy kolorów oraz zaaplikowaniem kremu ochronnego.

Czas zabiegu  – 45min

MANICURE BIOLOGICZNY

Manicure biologiczny to zabieg pielęgnacyjny paznokci , który poprawia wygląd naturalnej płytki. Polega on na opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem i usunięciu narośniętych na płytkę skórek za pomocą specjalistycznego płynu zmiękczającego poprzez odepchnięcie ich jednorazowym bambusowym  patyczkiem.

 Czas zabiegu  – 30min

MANICURE EXPRES

Manicure express to szybka pielęgnacja płytki paznokcia. Polega na  wyfrezowaniu skórek oraz skróceniu i nadaniu kształtu paznokciom.

Czas zabiegu  – 20min

MANICURE MĘSKI

Manicure męski to zabieg dedykowany Mężczyznom.  Zabieg polega na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokci, odsunięciu skórek za pomocą płynu zmiękczającego i frezarki. Na życzenie Klienta kosmetyczka wycina skórki przy użyciu wysterylizowanych cążek i poleruje płytkę paznokcia. Zabieg kończy się wmasowaniem balsamu w skórę dłoni.

Czas zabiegu  – 20min

MANICURE HYBRYDOWY

Trwały manicure hybrydowy jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą przez długi czas cieszyć się nienagannym, nieskazitelnym kolorem i wyglądem paznokcia. Jest ona bardzo delikatna i cienka, a przygotowanie płytki do aplikacji jest identyczne, jak do klasycznego zabiegu manicure.

Czas zabiegu – 60min

MANICURE SPA

Jest to zabieg pielęgnacyjno – odżywczy przeznaczony dla wymagającej skóry dłoni. Zabieg rozpoczyna się klasycznym bądź biologicznym manicure, a następnie kosmetyczka wykonuje rytuał SPA, w którego skład wchodzi relaksacyjna kąpiel z peelingiem oraz masażem dłoni. Na zakończenie nakładany jest bogato-odżywczy krem.

Czas zabiegu – 75min

ŻEL NA NATURALNEJ PŁYTCE

Jedną z wielu metod modelowania płytki paznokcia jest metoda żelowa. Zaletą tej metody jest delikatny i  naturalny wygląd płytki paznokcia. Zabieg kończy się malowaniem płytki paznokcia lakierem  hybrydowym.

Czas zabiegu- 80min

PRZEDŁUŻANIE NA FORMIE

Ten rodzaj manicure zapewni Ci długotrwały efekt w postaci pięknych paznokci. Zabieg wykończony jest pomalowaniem paznokci w dowolnie wybranym kolorze .

Czas zabiegu – 90min

PEDICURE KLASYCZNY

Piękne i zadbane stopy to niewątpliwie atut każdej zadbanej kobiety. O stopy należy dbać cały rok.

Zabieg rozpoczyna się od obejrzenia skóry stóp i płytek paznokci. Po chwili następuje aromatyczna kąpiel. Kolejny krok to wysuszenie skóry stóp, opracowanie płytek i usunięcie skórek przy pomocy frezu bądź cążek oraz zrogowaceń na skórze. Po opracowaniu stóp frezarką następuje peeling i nałożenie kremu.

Czas zabiegu – 60 min

PEDICURE EXPRES

Oferowany przez nas zabieg pedicure Express opiera się na kilku etapach: obejrzeniu skóry stóp i paznokci klientki, aromatycznej kąpieli z hydromasażem, wysuszeniu stóp i opracowaniu płytki paznokcia oraz wszelkich zrogowaceń. Po opracowaniu frezerką stopy poddawane są zabiegowi peelingu, następnie nakładany jest krem.

Czas zabiegu- 35 min

PEDICURE BIOLOGICZNY

Zadbane i piękne stopy to atut każdej kobiety, która dba o siebie. Pedicure biologiczny rozpoczyna się od oceny skóry stóp i płytek paznokci – następnie następuje kąpiel z dodatkiem olejków aromatycznych. Po wysuszeniu skóry stóp i opracowaniu płytek, następuje usunięcie zrogowaceń i odsunięcie skórek przy pomocy patyczka bambusowego, peeling oraz nałożenie kremu.

Czas zabiegu- 60min

PEDICURE MĘSKI

Doskonale zdajemy Sobie sprawę z tego, że zadbane stopy są prawdziwym atutem, zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Nasz zabieg męskiego pedicuru opiera się na kilku prostych krokach: po obejrzeniu skóry stóp i paznokci, stopy moczone są w aromatycznej kąpieli, a po wysuszeniu, opracowaniu płytek i wycięciu skórek i zrogowaceń na stopy nakładany jest peeling i łagodzący krem nawilżający.

Czas zabiegu – 60 min

PEDICURE SPA

Pedicure SPA pozwoli każdemu z naszych klientów na nienaganny wygląd zadbanych stóp. Podczas. Na pierwszym etapie zabiegu, po dokładnym przebadaniu skóry stóp i płytek paznokci, klient moczy stopy w aromatycznej kąpieli. Kolejno następuje wysuszenie stóp, opracowanie płytek oraz odsunięcie patyczkiem bambusowym wszystkich skórek, a także pozbycie się zrogowaceń. Po zabiegu z użyciem frezarki na stopy nakładany jest złuszczający peeling, po czym kosmetyczka nakłada łagodzący krem nawilżający.

Czas zabiegu- 75 min

PEDICURE HYBRYDOWY

Jeżeli marzysz o pięknych i zadbanych stopach, oraz paznokciach podkreślonych modnym kolorem – zabieg pedicure hybrydowy jest właśnie dla Ciebie! Po obejrzeniu stóp i płytek paznokci, aromatycznej kąpieli z dodatkiem olejków, użyciu peelingu, osuszeniu i dopracowaniu stóp następuje nałożenie wybranego koloru. Na zakończenie zabiegu aplikujemy krem.

Czas zabiegu- 75 min