ZESPÓŁ

STELA MAJZNER

Kosmetolog z ponad 7 letnim doświadczeniem. Swoje doświadczenie zaczęłam budować jako praktykantka, z czasem stałam się samodzielną kosmetyczką. Praca w salonie upewniła mnie, że jest to zawód z którym chcę związać swoją karierę.

Kosmetyka i piękno, jakie dzięki niej można wydobyć z każdego człowieka, jest moją pasją, a moim celem jest zadowolenie Klientów, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i rozwijam swój warsztat. Uczestniczę w licznych targach kosmetycznych oraz warsztatach aby być na bieżąco z nowymi technikami kosmetycznymi.

Po kilku latach pracy jako mobilna kosmetyczka, właśnie spełniam jedno ze swoich największych marzeń: otwieram stacjonarny salon kosmetyczny, do którego już dziś serdecznie Cię zapraszam. Mogę Ci obiecać, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy właściwie ocenię Twój typ cery oraz zidentyfikuję problem Twojej skóry, aby trzymać ode mnie fachową poradę oraz zabieg dobrany indywidualnie do twoich potrzeb.

Piękno naszego ciała w ogromnym stopniu zależy od pielęgnacji  od wewnątrz, dlatego w  pewnym momencie zaczęłam poszukiwać firmy posiadającej w swojej ofercie produkty do pielęgnacji zewnętrznej, oraz takie, które pozwolą na dopieszczenie organizmu od wewnątrz.  Tak trafiłam na amerykańska firmę Forever Living Products, światowego lidera specjalizującego się w produktach aloesowych. Wprowadzając do swojej oferty produkty firmy Forever mogę cieszyć się jeszcze większym zadowoleniem swoich klientów.

Zapisz się już dziś na wizytę, podczas której podpowiem Ci jak właściwie dbać o swoja cerę, ale również o swój organizm, poprzez odpowiednie odżywianie i suplementację – by cieszyć się pięknym wyglądem przez długie lata.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ